7

Тайм - чемпион Украины!

Львовский «Тайм» досрочно выигрывает чемпионат Украины сезона 2009/2010

Тайм - Энергия

Минулого року «Тайм» гарантував собі золоті нагороди чемпіонату 16 травня у матчі із «ТВД». Тоді перемога далась надлегко – 10:2. Цього ж року підопічні Олександра Гончаренка завоювали нагороди найвищого ґатунку на день раніше – 15 травня. І знову завдяки перемозі над львівською командою. На цей раз над «Енергією». Але цього року перемога далась не так просто, гравцям прийшлось чимало попотіти, щоб здобути чергові три очки.

Матч для «Тайму» розпочався дуже добре. Вже на 23-й секунді поєдинку Легчанов прострілив із правого флангу, а Кондратюк в дотик відправив сферу у незахищений кут воріт. Через хвилину Кондратюк міг подвоїти результат, але з вигідної позиції пробив вище воріт.

А от «Енергія» своєю чи не першою можливістю скористалась. Тригубець отримав передачу «на стовпа», продавив Якуніна і прострілив на дальню штангу на Задорожного – 1:1.

Після цього команди вирішили позмагатись хто ж краще пробиває штрафні удари. Першим свою спробу реалізував Петрушин. Він з 10-ти метрів класно пробив під ліву штангу. Легчанов також знаний майстер виконання стандартів. Це він довів через хвилину, коли з 8 метрів пробив точнісінько у дев’ятку.

Нічийний рахунок так би й тримався, якби не груба помилка того ж Петрушина. Він залишив м’яч на партнера, якого не було. Павленко увірвався у вільну зону і легко переграв Кардаша.

Після таких стартових восьми хвилин команди трохи зупинились. Це не означає, що моментів не виникало, просто вони їх не реалізовували. Павленко, Макаєв, Чепорнюк намагались пробити Кардаша. А у «Енергії» провіряв Лисенка Іванов.

Наступний гол відбувся на 16-й хвилині Дмитро Бондар віддав передачу в розріз, а Чепорнюк в один дотик забив четвертий гол. У першому таймі скоротити відставання у рахунку міг Романов, але реалізувати дабл-пенальті йому не судилось.

Другий тайм розпочався на тих же швидкостях. Гострі епізоди виникали що півхвилини, але результат залишався незмінним аж до 29-ї хвилині. Кардаш відбив перед собою м’яч після удару Макаєва, а Чепорнюк ще більше наблизив «Тайм» до чемпіонства. Але трохи призупинив святкування і повернув «таймівців» на землю Ільницький, який скористався прострілом Струка і скоротив відставання у рахунку до двох голів.

Останні 5 хвилин обидві команди при своїх атаках грали без воротаря, але довести таку гру до логічного завершення змогли лише «енергетики». Це Ільницький оформив дубль.

За ті секунди, що залишались до сирени, і «Тайм» міг збільшити рахунок (блискуче на останньому рубежі діяв Задорожний), і «Енергія» звести м’яч до нічиєї. Але все так і завершилось мінімальною перемогою команди Гончаренка.

«Енергія» не засмучена такою поразкою, адже стало відомо, що вона вже гарантувала собі бронзу чемпіонату, а що «Тайм» став «золотим», стало відомо ще через півгодини. Так що на цих вихідних Львів святкує.

Володимир КРУПЧУК

«Тайм» - «Энергия» - 5:4

«Тайм»: Лысенко - Якунин, Кондратюк, Овсянников, Легчанов - Бондарь Д., Чепорнюк, Макаев, Павленко - Скорый, Бондарь А.
«Энергия»: Кардаш - Задорожный, Федюк, Рогачев, Тригубец - Иванов, Петрушин, Романов, Струк - Ильницкий, Кузь
Кондратюк (1), Легчанов (7), Павленко (8), Чепорнюк (16, 29) - Задорожный (3), Петрушин (6), Ильницкий (30, 40)