| Обновлено 22 февраля 2018, 01:11
3967
0

Жіноча збірна Україна мінімально поступилася суперницям з Португалії

Команда Тараса Шпички була попереду після першого тайму, але не втримала перевагу

3967
0
fpf.pt
У рамках підготовки до відбіркового етапу на Євро-2019 жіноча збірна України з футзалу провела міжнародну зустріч зі збірною Португалії. Поєдинок проходив у місті Ангра-ду-Ероїшму, що розташоване на острові Терсейра. Різниця у часі з Україною складає 3 години з чим, власне, і був пов’язаний пізній час початку зустрічі – 23:00 за Києвом.

Стартову двадцятихвилинку підопічні Тараса Шпички провели досить впевнено, двічі засмутивши суперника. На сьомій хвилині гол до свого активу записала представниця «IMS-НУХТ» Анастасія Кліпаченко. До перерви українкам вдалося розвинути свою перевагу. З передачі Таїсії Бабенко м’яч у ворота португалок забила інша футзалістка полтавського «ПЗМС» – Валерія Єрмоленко. 2:0. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

У другій половині господарки паркету заграли активніше та зуміли змінити перебіг зустрічі, тричі відзначившись у воротах збірної України. Голи в активі Сари Феррейри, Ани Азеведо та Катії Моргадо. Зрештою, перший поєдинок у Португалії наші дівчата завершують мінімальною поразкою – 3:2.

Португалія – Україна – 3:2 (0:2)

Португалія: Марія Одетте – Карла Ванесса, Ана Азеведо, Крістіана Коста, Нансі Мерседес, Ана Катаріна, Джаніс Сілва, Інес Фернандес, Анжеліка Алвес, Катіа Моргадо, Сара Феррейра, Піско, Дані, Таніа Соуза

Україна: Вікторія Сагайдачна – Юлія Титова, Юлія Форсюк, Сніжана Воловенко, Ірина Бавзенюк, Олена Цикаленко, Юлія Дударчук, Валерія Єрмоленко, Анна Сидоренко, Анастасія Кліпаченко, Маргарита Мочалова, Анна Шульга, Таїсія Бабенко, Ірина Дубицька

Сара Феррейра (23), Ана Азеведо (25), Катія Моргадо (33) – Анастасія Кліпаченко (6), Валерія Єрмоленко (17)

Додамо, що завтра на жіночу збірну очікує ще один контрольний матч. Суперником нашої команди стане збірна Азорських островів. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.