ФОТО ДНЯ. Врешь, не уйдешь, или Игра на раздевание

Как можно остановить соперника, если проиграл в скорости и выборе позиции

Евгений Кравс
© Евгений Кравс
Игрок львовской «Энергии» Василий Зинич (№ 10) очень сильно не хотел, чтобы его соперник из хмельницкого «Сокола» Артур Подлюк добрался до мяча. Что из этого получилось, на фото известного львовского фотографа Евгения Кравса.
 
Интересно, дали ли арбитры фол?



И еще фото в тему с этого же матча

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    Kolgena
    Kolgena, 05.01.2018 08:30
    +1
    Совсем творческий кризис накрыл журналистов!!! Никакой смысловой нагрузки в статье!
    Pavlo Reva
    online
      Pavlo Reva, 05.01.2018 09:36
    -1
    Зачем эта псевдостатья здесь ?
    sokil_km
      sokil_km, 05.01.2018 10:15
    -2
    Потім, граючи за кордоном Легчанов та Косенко заявляють про упередженність суддів до української команди. Звичка порушувати правила обраними гравцями нікуди не дівається, але закордонні судді не в курсі, що мають справу з обраними, тому наші команди отримують по 5 фолів в кожному таймі. Аде то таке.... Головне керівництво АФУ та суддівського корпусу хвалити.
    sokil_km
      sokil_km, 05.01.2018 10:17
    +2
    Дякую за фото, пане Анатолію.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 05.01.2018 12:08
    -1
    І шо характерно, мінусують адміни.
    svat111111
      svat111111, 05.01.2018 12:53
    -2
    Ви серйозно? Сокіл та такі моменти є в кожній грі чи ви скажете що всі голи енергія забила з порушенням правил? Там тренер Сокола сказав що судді вплинули на результат може ви покажете відео де судді впливають? Хоча б 1 момент. Там де Кардаш вийшов з воріт він спочатку торкнувся м"яча а вже потім за інерцією попав в ногу гравцю Сокола. Був ще один момент коли гравець Енергії порушив правила і суддя свиснув фол,хоча міг би продовжити гру і вже потім дати відкладений. . Хто винен що сокіл граючи 8 хвилин з 5 польовими зміг забити лише 1 гол і той лише тоді коли вийшла молодь господарів. Мені керівництво Сокола нагадує "Шахтар" якому всі чомусь винні і праві лише вони. Це "стаття" це взагалі повний абсурд 3 фотографії ( В першій взагалі нічого не зрозуміло) ( В третій м"яч вже в воротах і скоріш за все після розіграшу кутового чи ауту коли всі так грають з гравцями суперника) В другій суддя помилився,але це не значить що судді вплинули на результат.

    P.S Комбінація Енергії поч.1:38:49 https://www.youtube.com/watch?v=ENuomqaQeDA
    antin75
      antin75, 05.01.2018 13:15
    +1
    Енергія без суддів. -. Ніхто.
    Печально...
    Скільки дивився матчі Енергії, вони завжди мали перевагу в більшості. А граючи 6 на 5, чи 7 на 5 , звичайно перевага за більшістю гравців. За кого грають судді той і виграє.
    Хоча було багато випадків коли навіть з суддями програвали....
    vasyan86
      vasyan86, 05.01.2018 22:57
    0
    Оооо, скільки правильних слів про справедливість і скільки мінусів неправильним...
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 05.01.2018 23:13
    0
    svat111111, 05.01.2018 12:53
    Комбінація Енергії поч.1:38:49 https://www.youtube.com/watch?v=ENuomqaQeDA
    Хорошая комбинашка 22 подряд передачи насчитал - в футзале не часто такие затяжные голевые атаки увидишь.