Орландо ДУАРТЕ: «Енергія показала наші помилки»

Головний тренер ризького «Нікарса» прокоментував товариські зустрічі проти «Енергії»

1243
0
Орландо Дуарте

Головний тренер ризького «Нікарса» Орландо Дуарте поділився враженнями від двох поєдинків з львівською «Енергією».

-Поєдинки такого рівня є дуже важливими для нас, - бере слово Орландо Дуарте. – Тішить те, що у цих матчах побачив ті помилки, над якими потрібно працювати. Радує той факт, що це сталося зараз, а не тоді, коли нам довелося б грати офіційні матчі Кубка УЄФА. Маю надію, що ми усе встигнемо виправити. Натякаю на другий тайм другого матчу. Не хочу говорити про арбітрів і їхню роботу, однак сьогодні судді свистіли як у баскетболі. Міні-футбол – контактний вид спорту. Зважаючи на це, на мою думку, кожне зіткнення футболістів не повинно зупинятися свистками арбітрів. Попри це, вважаю, що ми зіграли два хороші матчі, які стали для нас підготовкою до ігор Кубка УЄФА.

-Чи не вважаєте своєї помилкою грати у п’ять польових гравців при рахунку 2:1 на Вашу користь?
-Ми тренуємося і готуємося до матчів у жовтні. Гра у другому таймі для нас не складалася, ми ніяк не могли зачепитися за м’яч. Потрібно було щось змінювати. Звісно, неприємно, що пропустили у порожні ворота, однак підкреслюю, що такі поєдинки це тренування і підготовка до матчів Кубка УЄФА.