Західноукраїнське дербі у Польщі на користь Енергії

«Beskidy Futsal Cup 2011»: «Енергія» посідає перше місце, «Ураган» – другий

3164
2

Львівська «Енергія» у фіналі міжнародного турніру «Beskidy Futsal Cup 2011», що відбувся у польському місті Бєльсько-Бяла, перемогла івано-франківський «Ураган» - 5:2.

Впродовж усієї гри «Ураган» виконував роль команди, яка наздоганяє суперника. «Енергія» зі стартових секунд розпочала штурм воріт Колтка. Впритул голкіпера франківців розстрілював Рогачов. А першим переграти воротаря «ураганівців» зумів Бондар – 1:0. Відразу ж після цього «Енергія» провела дві небезпечні контратаки. Але ані Павленко, ані Овсянніков подвоїти перевагу своєї команди не зуміли. Настала черга тішити глядачів небезпечними моментами «Ураган». Міг зрівняти рахунок Цвєлих, але свою спробу він не реалізував. Згодом поблизу десятиметрової позначки пробивав штрафний Біро Жаде, але його удар влучив у голову Лисенка. Пізніше виходив віч-на-віч із Колтком Чепорнюк, але без результативно. Майже за шість хвилин до завершення першого тайму Цвєлих таки зрівняв рахунок. А через півтори хвилини Коваль знову вивів львів’ян уперед – 2:1. У першому таймі голів більше не було.

Відразу після перерви найактивнішим на майданчику був Шотурма. Саме він став автором влучного удару з гострого кута, який увінчав розіграв штрафного удару – 2:2. Вкотре вийти уперед «Енергії» допомогли самі … франківці. Один із захисників «Урагану» здійснив невдалу спробу вибити м’яч за-меж штрафного майданчику, м’яч опинився в Чепорнюка і – 3:2 на користь львів’ян.

Більше франківці не забивали. А ось «енергетики» ще завдали два влучні удари. Спершу Рогачов з пенальті зробив рахунок 4:2, а менше, чим за секунду до кінця гри відзначився Овсянніков – 5:2.

«Beskidy Futsal Cup 2011». Фінал

«Енергія» - «Ураган» 5:2

Голи: Цвєлих (15), Шотурма (26) - Д.Бондар (5), Коваль (16), Чепорнюк (31), Рогачов (37, з пенальті), Овсянніков (40).
Попередження: Валенко (33) - Коваль (22), Якунін (29).

Ураган: Колток - Карліньос, Кордоба, Цвєлих, Мукадо - Валенко, Сержао, Шотурма, Біро Жаде - Кіндратів.

Енергія: Лисенко - Якунін, Тригубець, Павленко, Овсянніков - Чепорнюк, Рогачов, Д.Бондар, Макаєв - Коваль.